PADĖKOTA MEDIKAMS

Padėkota medikams

Balandžio 27-ąją, minint Medicinos darbuotojų dieną, iš pat ryto Joniškio savivaldybės meras Vitalijus Gailius kartu su komanda – mero pavaduotoja Vaida Aleknavičiene ir administracijos direktoriumi Tomu Armonavičiumi – atskubėjo į Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centrą pagerbti ilgamečio įstaigos darbuotojo gydytojo chirurgo Remigijaus Skrodenio, kuris dėl tiesioginio darbo negalės dalyvauti šventiniame renginyje vakare. Meras Vitalijus Gailius įteikė gydytojui Savivaldybės mero padėkos ženklą – už ilgametį pasiaukojamą darbą, profesionalumą teikiant ambulatorines chirurgines paslaugas, geležinę kantrybę ir atsakingą požiūrį į pacientą.

Atvirame visuomenei renginyje miesto estradoje Savivaldybės mero padėkos raštai buvo įteikti šeimos gydytojams Vidmantei Jašiškytei ir Laimonui Gabrėnui, bendrosios praktikos slaugytojoms Inetai Mickuvienei, Liucijai Danilevičienei, Greitosios pagalbos skyriaus koordinatoriui Kęstučiui Galkui.

Seimo narys Liudas Jonaitis padėkas įteikė šeimos gydytojai Janinai Mažutavičienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Zitai Avyžienei.

Nuoširdžiai džiaugiamės savo darbuotojais, linkime jiems stiprybės, kantrybės ir vilties padedant saugoti mūsų pacientų sveikatą.

Daugiau nuotraukų galima pamatyti savivaldybės interneto svetainėje www.joniskis.lt

Administracija

Pašvitinio g. 21, LT- 84152 Joniškis

Registratūra

Registratūra

+370 426 61 206

El. paštas

El. paštas

info@joniskiopoliklinika.lt

Registracija internetu

Registracija internetu

Registruotis

Pakeisti teksto dydį