Šeimos gydytoja Ieva Keršytė

Darbą įstaigoje pradeda nauja gydytoja

Rugpjūčio 2 d. Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centre pacientus pradėjo priiminėti jauna šeimos gydytoja Ieva Keršytė. Augusi Joniškio krašte, baigusi Joniškio „Aušros“ gimnaziją, dešimt metų atidavusi studijoms Lietuvos sveikatos mokslų universitete, sėkmingai įveikusi rezidentūrą ir internatūrą, savo žinias ir gebėjimus nusprendė pritaikyti gimtajame krašte. Ieva į ateitį žvelgia su viltimi ir tiki, kad yra pasirengusi tapti puikia šeimos gydytoja, padedančia rūpintis savo sveikata kiekvienam šeimos nariui nuo mažiausio iki vyriausio. Džiugu, kad pagrindine savo darboviete gydytoja pasirinko mūsų įstaigą, todėl susisiekti su ja pacientai galės kiekvieną dieną pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 12 val. iki 18 val., o antradieniais ir ketvirtadieniais gydytoja poliklinikoje dirbs nuo 8 val. iki 14 val.
Linkime gydytojai Ievai Keršytei kuo geriausios sėkmės!

Administracija